Objednej online!

nebo také na telefonu +420 554 642 058

nebo navštivte naši prodejnu v Osoblaze

O nás

Vyrábíme plátěné pytlíky na bylinky

Za výrobou textilních pytlíků na bylinky stojí Jiří Steuer. S velkou radostí sbíráme, sušíme a užíváme léčivé rostliny i vyrábíme tinktury a masti. Hledali jsme a testovali různé způsoby, jak bylinky uchovávat. Po letech hledání se s pokorou vracíme k tomu nejjednoduššímu a nejefektivnějšímu způsobu, jaký používali naši předkové – pevné látkové pytlíky s tradiční plátnovou vazbou, které bylinkám umožňují dýchat, chrání je před prachem či světlem a zamezují ztrátě aroma.

Více než 25 let se naše dílna věnuje výrobě galanterní přípravy. Módním návrhářům, šicím a obuvnickým dílnám i galanterním velkoobchodům a kamenným prodejnám dodáváme šikmé stuhy v různých provedeních, díky nimž lze precizně olemovat i komplikované tvary oděvů a ostatních textilních produktů. S chutí jsme tedy zúročili své zkušenosti a v naší dílně v Osoblaze pro vás šijeme báječné bylinkové sáčky. Jsou vytvořeny tak, abyste získali:

  • zdrhovací prodyšný pytlík z odolného plátna, který díky své velikosti pojme celoroční úrodu divizny, meduňky, sušených hub a křížal
  • vybíráte si ze tří barevných variant, s natištěným jménem byliny (česky i latinsky) nebo univerzální bez potisku
  • po vypotřebování obsahu stačí textilní sáček vyprat, přežehlit a je připraven na další sezonu
  • po vaší kuchyni se bude linout aroma bylin i koření a inspirovat vás k míchání vlastních směsí a voňavému vaření

Plátěné pytlíky na byliny – to je rustikální styl ve znamení úcty k přírodě a tradicím, jež jsou pevně ukotveny v současnosti.

Jsme výrobní dílna s několika zaměstnanci, takže pro nás není problém splnit vaši objednávku okamžitě, ať si objednáváte sadu deseti kusů pytlíků nebo jich budete potřebovat tisícovku jako firemní dárek či do svého obchodu.